13 LO w Szczecinie

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Obóz integracyjny klasa 1B 2013

3 września 2013 roku- już jako klasa 1B- wyjechaliśmy do Niechorza na obóz integracyjny razem z naszą wychowawczynią p.Ewą Nowak i p.Dariuszem Czekałą.
Okazało się, że ośrodek „Mewa“, w którym zamieszkaliśmy znajduje się bardzo blisko morza, co przyjęliśmy z nieukrywanym entuzjazmem. Plaża posłużyła nam za boisko do siatkówki i „rugby“ oraz za bieżnię. Zachęciła nas też do długiego spaceru brzegiem morza, podczas którego widzieliśmy okazałą niechorską latarnię morską i...jasnorudego lisa.
Jednak oprócz piasku i wody, nad Bałtykiem czekało nas jeszcze mnóstwo innych atrakcji. Radość sprawiły gry integracyjne, którym towarzyszyło dużo ruchu i śmiechu oraz quizy, kalambury i zabawne zadania sprawnościowe. Przewidziano także konkurs wiedzy o naszej szkole dla osób spoza „Trzynastki“. 
Oczywiście, nie sposób zapomnieć o międzyklasowych zawodach sportowych. Nasza drużyna siatkarska zajęła drugie miejsce, a reprezentacja piłki nożnej trzecie. Jednak najważniejsza jest świetna zabawa i wspaniałe towarzystwo, których na szczęście nie zabrakło!
Czas wolny poświęciliśmy między innymi chodzeniu po mieście- dla wielu osób była to ostatnia okazja w tym roku do skosztowania nadmorskich lodów ;)
Zapanowała też urodzinowa atmosfera, gdyż właśnie podczas wyjazdu 16 lat skończyła Ola Partyka.
Nie obyło się także bez ogniska- pieczenia kiełbasek, śpiewania i prezentowania przygotowanych wcześniej, krótkich przedstawień.
Wyjazd podobał się wszytskim i teraz już nikt nie ma wątpliwości, że nasza klasa jest najlepsza na świecie

Marysia Marlicz

GALERIA: