13 LO w Szczecinie

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

WIEŚCI Z BURSY

KOMUNIKAT


Kwaterowanie - informacje dla rodziców

>>więcej

WEEKENDY

We wrześniu 2017r. pracujemy w weekendy:

* 8.09.-10.09.
*
22.09.-24.09.


WAKACJE


Smakowicie zakończyliśmy rok szkolny w bursie – kolacja przy grillu udała się znakomicie. Podziękowaliśmy wychowawcom za rok pracy, przyjęliśmy nagrody za szczególne zaangażowanie w współtworzenie bursianych wydarzeń, życzyliśmy sobie udanych wakacji, by na koniec oddać się przyjemności smakowania potraw. W menu były szaszłyki własnej roboty, również w wersji wegetariańskiej, mięsa, pieczone ziemniaki, sosy oraz owoce, czyli dla każdego coś dobrego!

GALERIA:

„HOT WHELLS”, CZYLI SUPERGRA


Z okazji Dnia Dziecka odbył się I Turniej Gry Top Secret  o Puchar Dyrektor Bursy. Gra planszowa, wymagająca refleksu i niemałej zręczności, jest rozgrywką wręcz błyskawiczną, co nie oznacza – łatwą. Po kilkunastu rozegranych partiach zwycięzcą i jednocześnie właścicielem pucharu został Mikołaj. Nie udało się go pobić Paulinie ani Oli, które zajęły kolejne miejsca na podium. Dodatkową atrakcją był konkurs na nazwę nowej gry, najprawdopodobniej kolejnej bursianej tradycji. I znów bezkonkurencyjny okazał się Mikołaj – „Hot Wheels” przyniosły mu następną nagrodę. Zabawa była znakomita, pełna emocji i zdrowej rywalizacji, a także pysznych słodkości, których nie mogło zabraknąć w Dzień Dziecka.

GALERIA:

TO JUŻ TRADYCJA…


Podczas dwudniowych warsztatów  „hand made”  rozwijaliśmy swoją kreatywność, tym razem tworząc inspirowane sercem upominki dla naszych mam.

GALERIA:

Strona 1 z 14