13 LO w Szczecinie

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

WIEŚCI Z BURSY

SZCZECIN COSMOCITY


Spotkanie ze szczecińskim przewodnikiem - Tomaszem Wieczorkiem, stało się okazją do wysłuchania niezwykle barwnej opowieści o wyjątkowości Szczecina, zawartej między innymi w kosmopolitycznych wątkach w historii miasta oraz niezwykłą kosmiczną analogią…

GALERIA:

WIGILIA


Wieczór wigilijny to pogoda ducha, bliskość i serdeczność, dobre życzenia, a także radosne oczekiwanie na piękne chwile Bożego Narodzenia i szaleństwo Nowego Roku. Zacieśnialiśmy łączącą nas więź przy suto zastawionym stole, w prawdziwie świątecznej atmosferze.

GALERIA:

SUKCES REPREZENTACJI BURSY


Kolejny raz wzięliśmy udział w Turnieju Tenisa Stołowego – Mistrzostwach Burs i Internatów i po raz kolejny wracamy z nagrodą – Barbara Tatarewicz zdobyła II miejsce i uzyskała tytuł wicemistrzyni turnieju. Gratulujemy!

GALERIA:

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ  PRAW CZŁOWIEKA – MARATON PISANIA LISTÓW


Najnowszy raport Amnesty International, jednej z największych organizacji strzegących praw człowieka, ujawnia, że nadal  w wielu krajach świata władze nie respektują praw swoich  obywateli. Dlatego tak ważna jest akcja Maratonu Pisania Listów, która od 2001 roku przeprowadzana jest w okolicach Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka, który w tym roku przypadał 10 grudnia. Wydarzenie mobilizuje ludzi na całym świecie do solidarnego przeciwstawienia się naruszeniom praw człowieka. Nasza bursa dzięki pani Małgorzacie Kwaśny włączyła się do akcji po raz trzeci – w tym  roku pisaliśmy listy w sprawie obrończyń praw człowieka z 10 państw.

GALERIA:

KOLEJNY TURNIEJ ROZEGRANY


W Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Bursy w tym roku wzięło udział 11 osób. Rozegrano pod okiem pani Małgorzaty Kwaśny, organizatorki imprezy,  wiele zaciętych i niezwykle emocjonujących pojedynków, które wyłoniły 3 najlepszych zawodników. Zwycięzcą turnieju został Hubert Feretycki, 2 miejsce zajął Jakub Bęgowski, a 3 Aleksander Rogowski. Gratulujemy!

GALERIA:

Strona 1 z 20